Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Orlik Radom |
14:0 | Zwolenianka Zwoleń |
||||
Beniaminek Radom |
8:1 | Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
||||
Radomiak Radom |
2:1 | Orzeł Wierzbica |
||||
Młodzik Radom |
2:6 | KS Warka |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Orlik Radom |
3:0 | Orzeł Wierzbica |
||||
Zwolenianka Zwoleń |
4:7 | Beniaminek Radom |
||||
KS Warka |
12:0 | Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
||||
Młodzik Radom |
5:0 | Radomiak Radom |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Orlik Radom |
2:2 | Młodzik Radom |
||||
Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
2:6 | Zwolenianka Zwoleń |
||||
Radomiak Radom |
1:5 | KS Warka |
||||
Beniaminek Radom |
6:1 | Orzeł Wierzbica |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Orlik Radom |
1:1 | Radomiak Radom |
||||
Młodzik Radom |
2:2 | Beniaminek Radom |
||||
KS Warka |
13:1 | Zwolenianka Zwoleń |
||||
Orzeł Wierzbica |
6:2 | Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
||||
|
||||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Orlik Radom |
1:6 | KS Warka |
||||
Beniaminek Radom |
1:1 | Radomiak Radom |
||||
Zwolenianka Zwoleń |
3:6 | Orzeł Wierzbica |
||||
Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
1:6 | Młodzik Radom |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Orlik Radom |
1:1 | Beniaminek Radom |
||||
KS Warka |
5:0 | Orzeł Wierzbica |
||||
Radomiak Radom |
11:1 | Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
||||
Młodzik Radom |
14:1 | Zwolenianka Zwoleń |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Beniaminek Radom |
2:1 | KS Warka |
||||
Młodzik Radom |
5:2 | Orzeł Wierzbica |
||||
Zwolenianka Zwoleń |
3:6 | Radomiak Radom |
||||
Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
2:7 | Orlik Radom |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
KS Warka |
3:1 | Młodzik Radom |
||||
Orzeł Wierzbica |
2:4 | Radomiak Radom |
||||
Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
2:6 | Beniaminek Radom |
||||
Zwolenianka Zwoleń |
2:6 | Orlik Radom |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Radomiak Radom |
- : - | Młodzik Radom |
||||
Beniaminek Radom |
- : - | Zwolenianka Zwoleń |
||||
Orzeł Wierzbica |
- : - | Orlik Radom |
||||
Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
- : - | KS Warka |
||||
Kolejka 10 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Zwolenianka Zwoleń |
- : - | Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
||||
Orzeł Wierzbica |
- : - | Beniaminek Radom |
||||
KS Warka |
- : - | Radomiak Radom |
||||
Młodzik Radom |
- : - | Orlik Radom |
||||
Kolejka 11 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Zwolenianka Zwoleń |
- : - | KS Warka |
||||
Orlik Radom |
- : - | Radomiak Radom |
||||
Beniaminek Radom |
- : - | Młodzik Radom |
||||
Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
- : - | Orzeł Wierzbica |
||||
Kolejka 12 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Orzeł Wierzbica |
- : - | Zwolenianka Zwoleń |
||||
KS Warka |
- : - | Orlik Radom |
||||
Radomiak Radom |
- : - | Beniaminek Radom |
||||
Młodzik Radom |
- : - | Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
||||
Kolejka 13 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Orzeł Wierzbica |
- : - | KS Warka |
||||
Zwolenianka Zwoleń |
- : - | Młodzik Radom |
||||
Beniaminek Radom |
- : - | Orlik Radom |
||||
Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
- : - | Radomiak Radom |
||||
Kolejka 14 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Orlik Radom |
- : - | Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
||||
KS Warka |
- : - | Beniaminek Radom |
||||
Radomiak Radom |
- : - | Zwolenianka Zwoleń |
||||
Młodzik Radom |
- : - | Orzeł Wierzbica |